logotype
image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1

PODZIĘKOWANIE

           Kolejna edycja tym razem XLV przeszła do historii. Była to już  trzecia edycja, która odbywała się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach Targów Budownictwa „Budma 2016”.

             Również ta edycja okazała się wyjątkowa. Gale finałową zaszczyciła Pani wiceminister Edukacji Teresa Wargocka.

 Edycja XLV Turnieju była jednocześnie dziesiątą edycją odbywającą się według nowych reguł.

             W imieniu Komitetu Głównego Turnieju Pragnę serdecznie podziękować głównym organizatorom, a w szczególności:

Panu Arkadiuszowi Dratwie - Dyrektorowi Zespołu Szkół Budowlanych w Poznaniu  i wszystkim jego współpracownikom, za przygotowanie miejsc odbywania rywalizacji, zorganizowanie noclegów i transportu, za serdeczne przyjęcie uczestników.

Panu Krzysztofowi Maliszewskiemu - Prezesowi Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Edukacji Budowlanej i Kultury Fizycznej, za starania zmierzające do zabezpieczenia finansowego edycji i finału.

Panu Dariuszowi Muślewskiemu - Dyrektorowi Targów Budownictwa "Budma 2016" za przychylność i udostępnienie antresoli w hali 3A na terenie targów

Pani Krystynie Karpińskiej - Wiceprezesowi Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Edukacji Budowlanej i Kultury Fizycznej, za przygotowanie finału pod względem organizacyjnym, przygotowanie zaproszeń, podziękowań, programów oraz gali finałowej

Panu Dariuszowi Kłodawskiemu - z Ogółnopolskiego Stowarzyszenia Edukacji Budowlanej    i Kultury Fizycznej, za techniczne przygotowanie miejsc , w których odbywała się rywalizacja

Dziękuję wszystkim sponsorom, a w szczególności firmom: FAKRO, GIACOMINI, WIENERBERGER, AKADEMII TECHNIKI PPG Deco, GRACO, FESTOOL, BRICOMAN, MPGN GRUDZIĄDZ,  TORUŃSKIEMU STOWARZYSZENIU POMOCY SZKOLE sponsorowi edycji

Pragnę również podziękować za Honorowe Patronaty: Ministrowi Eduakcji Narodowej, Ministrowi Infrastruktury i Budownictwa, Polskiej Izbie Przemysłowo Handlowej Budownictwa .

Dziękuję za patronat medialny tej edycji, który sprawowała firma ZPR Media SA wydawcy miesięcznika Murator, Informatora Budowlanego, Informatora Instalacyjnego, portali tuznjadziesz.pl i muratorplus.pl a w szczególności Pani Jolancie Sankowskiej.

Szczególne słowa podziękowania kieruję do pełnomocników i jurorów: Pań Grażyny Antoniewskiej, Violetty Bryły, Iwony Gagat, Elżbiety Kuźniar, Jolanty Kozak, Beaty Polak, Agnieszki Rozwadowskiej, Marty Simińskiej, Małgorzaty Wierzbowskiej oraz Panów Czesława Krzyśków i Kazimierza Skibowskiego.

 

Przewodniczący

Komitetu Głównego

inż. Zbigniew Nowak

KALENDARZ XLV EDYCJI

                                             

WYNIKI FINAŁU CENTRALNEGO XLV EDYCJI

WYNIKI FINAŁU CENTRALNEGO XLV EDYCJI

Kwalifikacja B.05. Montaż systemów suchej zabudowy

1. Piotr Zawadzki - Zespół Szkół Nr 1 w Mińsku Mazowieckim - 180 punktów

2. Dominik Wojtera - Centrum Kształcenia Praktycznego w Łęczycy -168 punktów

3. Paweł Purc - Zespół Szkół Budowlanych w Lublinie - 165 punktów

4. Paweł Mare - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Raciborzu -  160 punktów

5. Mariusz Szymczyk - Zespół Edukacyjny "Blok" w Toruniu - 147 punktów

6. Patryk Wiśniewski - Zespół Edukacyjny "Blok" w Toruniu - 142 punkty

 

Kwalifikacja B.06. Wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich

1. Marek Gołembiewski - Zespół Szkół Politechnicznych w Śremie - 182 punkty

2. Artur Szulc - Zespół Edukacyjny "Blok" w Toruniu -  182 punkty

3. Dawid Majewski - Zespół Szkół Budowlanych "Chemobudowa" w Krakowie - 176 punktów

4. Damian Piłat - Zespół Szkół Budowlanych w Lublinie - 167 punktów

5. Maciej Leśniewicz - Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu - 164 punkty

6. Patryk Dąbek - Zespół SzkółPonadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - 163 punkty

 

Kwalifikacja B.07. Wykonywanie robót Posadzkarsko-okładzinowych

1. Artur Wycik - Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych w Gliwicach - 191 punktów

2. Radosław Rąpała - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Raciborzu -  177 punktów

3. Jakub Zieliński - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Inowrocławiu -  176 punktów

4. Wojciech Przewięźlikowski - Zespół Edukacyjny "Blok" w Toruniu - 171 punktów

5. Dominik Marek - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Inowrocławiu -  170 punktów

6. Łukasz Czarnecki Zespół Edukacyjny "Blok" w Toruniu -  167 punktów

 


Kwalifikacja B.09 Wykonywanie robót związanych z montażem i remontem instalacji sanitarnych

1. Krzysztof Torba - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Stalowej Woli - 184 punkty

2. Łukasz Madejowski - Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - 182 punkty

3. Michał Rzytki  - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Raciborzu -  179 punktów

4. Kamil Leśniak - Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu - 173 punkty

5. Marcin Piguła - Zespół Szkół Budowlanych w Koninie - 168 punktów

6. Dominik Piekarz - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Stalowej Woli - 165 punktów

 

Kwalifikacja B.18. Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich

1. Kamil Łupkowski - Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu - 177 punktów

2. Michał Ziółkowski - Zespół Edukacyjny "Blok" w Toruniu - 171 punktów

3. Krystian Łakoma - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Inowrocławiu - 168 punktów

4. Gabriel Żuraw - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w STalowej Woli - 156 punktów

5. Adrian Siwy - Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu - 141 punktów

6. Damian Golec - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Inowrocławiu - 120 punktów

 

Najlepszy finalistą został Artur Wycik z Zespołu Szkół Budowlano-Ceramicznych w Gliwicach.

Najlepszym praktykiem został Marek Gołembiewski z Zespołu Szkół Politechnicznych w Śremie.

Miano najlepszej szkoły uzyskał Zespół Edukacyjny "Blok" w Toruniu

G R A T U L U J E M Y

 

 

2016  Turniej Budowlany Złota Kielnia  globbers joomla template